THE BASIC PRINCIPLES OF خرید پرفکت مانی

The Basic Principles Of خرید پرفکت مانی

The Basic Principles Of خرید پرفکت مانی

Blog Article

نکته جالب توجه این است که در پرفکت مانی کیف پول بیت کوین نیز ارائه می شود. به صورت کلی مهمترین کیف پولهای پرفکت مانی عبارتنند از:

کاربر در پایان سال اول فعالیت خود در پرفکت مانی و یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص (۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا معادل آن)، از فرصتی برای ارتقای حساب کاربری برخوردار می‌شود.

این سیستم همچنین حساب‌هایی را به چندین ارز از جمله بیت‌کوین متصل کرده و خدمات وام نیز ارائه می‌دهد.

در این حساب تراکنش ها با کامزد کمتر و در عین حال سرعت بیشتر انجام خواهند شد.

دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند به راحتی با خرید ووچر پرفکت مانی یا سایر روش های پرداختی دیگر اکانت خود را شارژ و برای آن اعتبار تهیه کنند. این شبکه پرداخت، سیستم مطمئنی است که برای پرداخت حواله های سنگین بسیار مناسب است و تا کنون مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است.

امنیت بالای سیستم پرداخت پرفکت‌مانی. این پلتفرم از روش‌های گوناگونی برای حفظ امنیت تراکنش‌های شما استفاده می‌کند که همگی باعث افزایش ایمنی و آسودگی خیال کاربران آن پرفکت مانی می‌شود.

همچنین شما می‌توانید به عنوان کاربر، از قابلیت‌های امنیتی که این سیستم در اختیار شما گذاشته استفاده کنیم. در بخش تنظیمات می‌توانید امنیت حساب خود را با گزینه‌های موجود افزایش دهید.

در حساب پرفکت مانی می‌توانید دارایی‌های مختلف از جمله دلار، یورو، طلا و بیتکوین را نگهداری کرده و یا انتقال دهید.

در هنگام ثبت نام در سامانه پرفکت مانی، آی‌پی کاربر به صورت خودکار ذخیره می‌شود. در دفعات بعدی که کاربر خواست به حساب خود وارد شود، باید از همان آی‌پی اقدام کند.

از این نظر، کوپن یک کنترل داخلی است زیرا تمام اسناد منبع مناسبی را که قبل از نوشتن ووچر پرفکت مانی چک مورد نیاز است، سازماندهی می کند.

امکان استفاده از خدمات سپرده‌گذاری در پرفکت‌مانی. شما می‌توانید با سپرده دارایی خود در این وب سایت، سالانه ۴ درصد سود دریافت کنید.

پرفکت مانی یک شرکت ثبت شده در کشور پاناما است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر در چندین کشور از جمله هنگ کنگ و جزایر ویرجین دفتر دارد.

کد ووچر به صورت تمام اتوماتیک برای شما صادر می شود. توجه داشته باشید که هرگز کد ووچر را در اختیار

میزان دلار مورد نیاز ووچر پرفکت مانی شما پس از پرداخت وجه به صورت کاملا خودکار به حساب کاربری شما واریز خواهد شد و فرآیند شارژ اکانت تکمیل می گردد.

Report this page